Online LIVE ruleta: Moderní forma zábavy pro milovníky hazardu

Někteří lidé (a není jich zrovna málo) mají slabost pro hazard a riskování. Vyhledávají nevšední zážitky, které jim do žil vhání adrenalin. K oblíbeným kratochvílím patří také návštěva kasina. A jednou z nejoblíbenějších hazardních her je bezesporu ruleta. V poslední době však herny nejsou tak plné jako kdysi. Znamená to snad, že by hráčů výrazně ubylo? Přesedali na jinou druh hazardu? Pravda je taková, že současným trendům velí online live kasino. Proč je tak populární?

Že se ruleta hraje i přes internet, není žádná novinka. Některá online kasina však královnu hazardních her posunula na další úroveň. Moderní online ruleta LIVE se živým krupiérem snoubí výhody společenské hry v kamenném kasinu a komfortu, který se hráčům dostává v internetových hernách.

Co je to online live ruleta?

Live ruleta funguje na podobném principu jako videokonference a umožňuje hráčům vstupovat do online hry s opravdovým krupiérem. Mohou mezi sebou komunikovat a vyměňovat si zkušenosti a herní strategie. Anebo si jen tak nezávazně pokecat, jako by byli v reálném kasinu. Přitom nemusí nikam chodit a užívají si zábavu v pohodlí domova.

Fibonnaciho systém

Co se týče zmíněných herních strategií, i díky nim je ruleta tak vyhledávaná. Kombinace některých postupů údajně zvyšuje pravděpodobnost výhry a snižuje výhodu kasina. K nejčastěji používaným patří fibonacciho systém, který spočívá v sázení podle Fibonacciho posloupnosti.

Fibonacciho posloupnost není nic jiného než řada čísel, kde následující číslo tvoří součet dvou předešlých. Tzn. 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21... Hráč sází na pole s výherním poměrem 1:1 (např. na barvu) a pokud prohraje, postupuje dle Fibonnaciho řady čísel. V momentě, kdy konečně padne jím zvolená barva, vyhrává zpět všechny ztracené žetony a jeden navíc. Poté může začít sázet od jednoho žetonu.

A jaký je váš vztah k hazardním hrám? Zahrajete si občas nějakou, nebo se na ně díváte skrz prsty?