Pokud se rozhodnete, že se zaregistrujete do sázkové kanceláře v České republice, měli byste předem vědět, jaké jsou druhy sázek. Začneme s tou nejjednodušší sázkou „Single“, což znamená sázka na jednu příležitost. Typ sázky může být například 1x2 (výhra z jedné nebo druhé příležitosti). Dále je tu sázka AKU (akumulovaná sázka), která obsahuje dvě a více příležitostí.

Kurzy jednotlivých příležitostí se mezi sebou násobí a potencionální výhra odpovídá násobku kurzů. Poslední z druhů sázek tu máme „Kombinátor“, který dává dohromady AKU sázky. Rozdíl je v tom, že můžete sázet na dvojice nebo trojice.

Všechny tyto druhy sázek jsou základní a většina z nás o nich ví, ale jsou to tací nemající moc informací o sázení na internetu. Proto bychom doporučovali před tím, než se rozhodnete do nějakého sázení skočit, přečtěte si co nejvíce informací (neberme potaz jenom druhy sázek). Sázení je široké spektrum, o kterém je dobré vědět. Například můžete vyhrát vysoké peníze, pokud jste dobře informováni, ale na druhou stranu můžete také prohrát. Neberme sázení s kamarády, na kterém nás prohra tolik neutrhne. Myslíme sázkaře sázející každý den, kterým se tolik nedaří a informace o kurzovém sázení jim pomohou.