Loterie a stírací losy už se také hrají online

Svět se pomalu stěhuje do digitálních zařízení a loterie nejsou výjimkou. Dnes už je možné vyhrát v nich peníze při sledování televize či ležení v posteli. Online to není o nic menší zábava než ve fyzickém světě. Loterijní společnosti dokonce distribuují elektronicky stírací losy.

Hraní loterie přes internet nabízí plnohodnotný herní zážitek s pořádnou dávkou vzrušení. Jackpot se losuje několikrát týdně podle toho, do jaké rulety se pustíte. Některé organizace působí jen místně, jiné celosvětově. Přes internet už je možné hrát i Eurojackpot – oblíbenou evropskou loterii, jejíž jackpot nikdy neklesne pod 10 000 000 eur. V září 2014 si přes internet vsadil jeden hráč z Finska a vyhrál neuvěřitelných 61,2 milionů eur. Nemusel se kvůli tomu ani zvednout z postele, také výhra mu došla na účet.

Jde na loterii nějak vyzrát?

Losuje se náhodně, ale je pravda, že dokud čísla vybírá nějaký program, nikdy to není 100% náhodné. Člověk nedokáže naprogramovat software, který by se choval čistě náhodně, je to nemožné. O tom, že se po dlouhé práci dá ve výběru najít nějaký matematický vzorec, možná svědčí i případ jedné Američanky, která vyhrála loterii celkem čtyřikrát. Je profesorkou matematiky.

Na internetu vypátráte spoustu návodů na to jak „zaručeně“ vyhrát. Zda fungují, je otázkou. Nebyl by pak každý bohatý, kdyby to bylo tak jednoduché?

Najdete dokonce tipy na stírací losy

Teoreticky je to nesmysl, ale po internetu kolují také tipy na výhru stíracích losů. Člověk by si řekl, že není možné ovlivnit, jaký los si koupíte, ale to je omyl. Odborníci radí kupovat losy v obchodech s méně zákazníky a další drobnosti, které prý mají významný vliv.

Faktem je, že i stírací losy se už dají hrát online. Jestli si nedokážete představit, jak je stíráte na počítači, můžete zkusit hru Ace scratch cards zdarma.

Svět online her je obrovský a každý si v něm najde to svoje. Nicméně ne každý tam objeví vytoužené miliony.